تاریخچه
شرکت آسانبر امین فرازرسان اطلس با برند تجاری TEMO LIFT
با بیش از یک دهه فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی می‌باشد. این شرکت در سال 1389 تاسیس گردید و در زمینه انواع آسانسورهای مسافربر، باربر و اتومبیل‌بر در ظرفیتهای مختلف و متنوع فعالیت دارد. TEMO LIFT ضمن عضویت رسمی در اتحادیه کشوری صنایع آسانسور و پله برقی و انجمن تخصصی صنایع آسانسور و پله برقی استان آذربایجان شرقی و تحت پوشش وزارت صنایع به عنوان یکی از شرکتهای معتبر سازنده و عرضه‌ کننده انواع آسانسورهای هیدرولیک و MRL در ایران و نیز متخصص در زمینه آسانسورهای صنعتی با درجه حفاظتی مختلف شناخته ‌شده‌ است.
در طول این سالها پروژه های چالش برانگیز و تخصصی زیادی توسط تیم اجرائی مجرب در زمینه های آسانسور، بالابر، پله برقی و پارکینگ مکانیزه، تجربه ما را در طراحی و اجرا و مدیریت پروژه های محوله و ارائه راهنمایی، مشاوره و راهکار های فنی افزایش داده است.
این شرکت با برخورداری از بخش‌های مهندسی فروش، دفتر طراحی و مهندسی، نصب، سرویس و نگهداری، بازسازی، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و واحدهای مالی، اداری و مدیریت، در دفتر مرکزی خود در تبریز در خدمت مراجعین و مشتریان محترم می‌باشد.
شرکت آسانبر امین فرازرسان اطلس با دارا بودن کارگاه‌های تراشکاری، جوشکاری، ورق‌کاری، الکتریکی، سالن مونتاژ، رنگ‌کاری و با داشتن پرسنل استخدامی در رشته‌های مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، رفتار سازمانی و منابع انسانی و بهره‌گیری بیش از 50 پیمانکار اجرایی متخصص در رشته‌های مهندسی مکانیک، برق (الکترونیک، الکتروتکنیک، صنعتی) با سوابق کاری قابل‌توجه در این صنعت، توانسته است با تلفیقی از علم و هنر، کیفیت و امنیت را یکجا به مشتریان خود عرضه‌کند.
همچنین این شرکت همگام با استانداردهای جهانی در زمینه واردات و تامین سیستم‌های آسانسور و پله برقی نماینده انحصاری شرکتهای بین‌المللی در حوزه ایران می‌باشد که در این خصوص نیز موفق به کسب سهم بسزایی در بازار داخلی و صادرات به کشورهای همسایه شده است.

از دیگر ویژگیهای شرکت آسانسور و پله‌برقی آسانبر امین فرازرسان اطلس پوشش 10 ساله خدمات و تامین قطعات برای کلیه آسانسورهای این شرکت می‌باشد. این شرکت امکان ارائه خدمات و نیز طراحی، تامین، نصب و راه‌اندازی انواع آسانسورهای مورد نیاز متقاضیان و مشتریان خود در اقصی نقاط کشور و نیز خارج از کشور را دارد.
در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از پیمانکاران پروژه های عمرانی نقش مهمی را در زمینه صنعت آسانسور و پله برقی ایفا میکند و خدمات ارزنده و گسترده ای را ارائه مینماید.

برو بالا